Rodzina szablozębnych i porządki w linkach

Rodzina Szablozębnych

Rodzina jakich wiele

Spotkacie ją na codzień

Spotkacie ją w niedzielę…

Miał to być „Imperious i coś jeszcze”, a skończyło się tym, że szablozębna ekipa prawie wyparła ten nieszczęsny Gwiezdny Niszczyciel. Poza nim na Sluis pojawiły się bowiem: szturmowo-ratunkowy Sabertooth, fregaty: ShaShore oraz Tri-Scythe, oraz, last non least, krążownik Scythe, godny następca sprzętu kalamariańskiego z poprzedniej epoki.

Przy okazji zrobiłem doroczne sprzątanie wśród linków i jak zwykle okazało się, że kolejne polskie strony o Gwiezdnych wojnach dokonały w międzyczasie swojego żywota.

  • W tajemniczych okolicznościach zniknęła strona kanału IRC #starwars-pl. Odradzała się już ona kilka razy, więc może po prostu gdzieś została przeniesiona – ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszony jest o informację!
  • Jak wszyscy pewnie wiedzą, Polish Outpost 501-ego Legionu został przemianowany na Polish Garrison. Dziwnie tylko wyszło, że stara domena nie została pozostawiona jako przekierowanie (normalna procedura w takich przypadkach), a jest parkowana i kieruje na nic nie mówiącą stronę z reklamami. Domyślam się przyczyny, ale czy nie dało się dogadać i jakoś lepiej to rozwiązać? Hm, może nie.
  • Na stronie Piotra Mikołajskiego poświęconej przechwyconym samolotom od dłuższego już czasu tkwi tylko zalążek bloga WordPressowego. Piotrze, co z Tobą? ;) Zakładam, że to, co zawsze, czyli życie wymaga poświęceń…
  • W podobnym tonie – Archipelag Mroku jak zwykle przeżywa chyba fazę hibernacyjną, chociaż z nimi to nigdy nic nie wiadomo… Bractwo Mrocznych Jedi przeszło ze stanu aktywnego do statycznej bazy danych, podobnie Knights of the New Republic. Pojawił się za to na scenie Eagle Outpost i SWAT, wypadnie pewnie dodać ich do linkowni.

I tak to się dziwnie plecie, że jedni przychodzą i odchodzą, inni zostają, a jeszcze inni uprawiają jakąś odmianę reinkarnacji :) Przez Google mało kto już śledzi scenę WWW, włącznie z niżej podpisanym. To już nie czasy Sojuszu…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s