Live from Endor…

Admirał znowu ruszył w przestworza Galaktyki. Poprzednio były to tereny pamiętające jeszcze panowanie Xima Despoty, tym razem zaś jest to sektor Moddell.

Z tego względu uprasza się P.T. Odwiedzających o wyrozumiałość odnośnie regularności korespondencji oraz pojawiania się nowych opisów statków kosmicznych, które mogą (choć nie muszą) ulec niewielkiemu zachwianiu.

Warto odnotować jednakże, że przed wylotem na Sluis Van pojawiły się kolejne opisy: myśliwiec Cutlass-9, Gauntlet oraz Manta. Razem z nie anonsowanymi tu wcześniej Chu’unthorem, slupem Punworcca i osobistym żaglowcem kosmicznym hrabiego Dooku sprawia to, że nieubłaganie zbliżamy się do osiągnięcia liczby 300 opisów (nie  mylić ze Spartanami). Może macie pomysł, jak uczcić tę okazję? Kubki, koszulki Sluis Van? :)

Zmiana lokalizacji nie obyła się też bez echa na stronie wojny.net (patrz zdjęcie) oraz, mamy nadzieję, wkrótce wzbogaci także Dobrą Pizzę dot org.

reklama po hebrajsku

Relacje z przygód w układzie Endoru/Endora możecie znaleźć w odrębnym dzienniku podróżnym spisywanym wraz ze współtowarzyszami: na żywo z Tel Awiwu.

3 uwagi do wpisu “Live from Endor…

  1. SienSWD

    Na koszulkę „Sluis Van” chętnie bym się załapał z takiej okazji :-) Choćby i trzeba było zapłacić…
    „Sluis Van. Tych stoczni UE nie ruszy.” :-D

  2. Od lat używam Sluis Van na spółkę z Wookiepedią, jesli chodzi o opisy statków, i muszę przyznać, że zawsze znajdę coś interesującego do poczytania albo jakąś nową informację. Z chęcią bym się połasił na jakiś gadżecik związany z SV ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s