Co nowego?

Kronikarski obowiązek nakazuje wymienić co następuje:

Na Sluis Van pojawiły się dwa nowe opisy: statek niewolniczy Y164 oraz myśliwiec SoroSuub Corsair. Wiem, że miał być Gozanti, ale czasem po prostu muszę pokazać coś rzadziej spotykanego, mniej znanego i w ogóle nie na topie. Poza tym lubię „domykać” kolejne źródła, a po zeszłotygodniowym krążowniku Kaloth te właśnie dwie jednostki pozwoliły mi przesunąć na drugą półkę pewien podręcznik…

W ogóle dawno nie było w dzienniku pokładowym informacji o aktualizacjach na Sluis, więc trzeba tu wspomnieć jeszcze o wcześniejszych. Dwa tygodnie temu zagościł u nas młodszy brat FiresprayaPhoenix Hawk, początek listopada natomiast odznaczył się opisem starego Y-winga oraz imperialnej fregaty drugiej klasy, w którą przekształcił się znany nam wszystkim z dawnych lat Rand Ecliptic.

Na wojny.net nasz Stały Korespondent o śmiechu godnym szalonego naukowca z pierwszej ligi zidentyfikował kilka dodatkowych jednostek z muzeum broni pancernej w Latrun. Nadal są jeszcze jednak wolne miejsca!

A tak już zupełnie prywatnie, moja i Pani Admirałowej Mapa Dobrej Pizzy wzbogaciła się o kilka lokalizacji – niekoniecznie dobrych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s