Konkurs na Mgławicy Mocy. Z nagrodami.

Poproszono mnie o przekazanie, więc niniejszym rozgłaszam: na stronie Mgławicy Mocy, starwarsowej gry PBF, ogłoszono konkurs z nagrodami:

Wszystko, co trzeba zrobić to napisać opowiadanie tematycznie powiązane z Gwiezdnymi Wojnami i wysłać je na adres mailowy konkurs@mglawicamocy.pl do 14 kwietnia 2010. Praca może nawiązywać do wydarzeń i postaci z Mgławicy Mocy, ale też nie musi być ona w żaden sposób z naszym forum związana. Warto się postarać, bowiem zdobywca pierwszego miejsca otrzyma aż dwie nagrody: książkę Matthew Stovera „Luke Skywalker i Cienie Mindora” oraz portret swojej Postaci Głównej! Warto tutaj zauważyć dwie rzeczy – po pierwsze jak Kelan rysuje wszyscy wiedzą, a pochwalić się takim obrazkiem własnego bohatera nie każdy może (o, i na tapetę się nadaje). Po drugie zaś, powieść będąca nagrodą, otrzymała statuetkę Złotego R2 dla najlepszej książki SW roku 2009.

Z tekstu nie wynika, czy osoby „z zewnątrz” mają realną szansę wzięcia udziału w zabawie (trzeba mieć zatwierdzoną postać na tym forum, a ile to trwa… nie wiem), ale skoro autorom zależy na rozgłosie, to zakładałbym, że jeśli ktoś się zarejestruje z interesującą postacią, to dołożą starań, żeby wziąć go pod uwagę ;)

Na zakończenie zgodnie ze wszelkimi prawidłami sztuki jeszcze raz podaję link do konkursu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s