Ardent, FireStar i Wostok 1

Dziś nowe i przejrzane opisy na Sluis Van:

A co z tym Wostokiem? Otóż 49 lat temu człowiek po raz pierwszy poleciał w kosmos. Jak się dziś okazuje, to nie on „nie widział tam Boga”, a Nikita Chruszczow…

Reklamy

Komentarze 4 to “Ardent, FireStar i Wostok 1”

 1. Kyle Says:

  Bardzo miło się teraz czyta opis XQ-1. :) Nurtem rozbudowań może by dodać XQ-6 i co nieco dopisać do omaropodobnej fabryki myśliwców?

  Statystyki Ardenta pochodzą z tego samego źródła co grafika? Widać na niej wyraźnie 8 baterii ciężkich turbolaserów, a w tekście 5… To nie jakiś piracki składak, co by miał różne działa w jednym bloku. Współpraca wymyślacza statystyk z grafikiem kuleje. Oj kuleje.

  Firestar ciekawy. Szkoda, że nieeksploatowany przez EU. Brak domyślnego uzbrojenia turbolaserowego dziwi. Torpedy są drogie i ciężkodostępne, a działka laserowe mają za mały zasięg, by skutecznie razić co groźniejszych oponentów. Bronić siebie to może jest w stanie, ale chcąc zaatakować obiekt broniony, łatwo można ją wyminąć. Przez to jest właściwie tylko przesadnie opancerzoną bazą myśliwców. 20 eskadr… To budzi respekt. Jak jeszcze wypuści je na początku bitwy, to i ciężki krążownik wiele nie pomoże.

 2. Brak Says:

  Czy czytałeś opis laserów ? Tam jest nowy model o zasięgu 75 .

  • Kyle Says:

   Ano istotnie jest. Nie spojrzałem na zasięg. W takim przypadku, przy posiadanej liczbie artylerii, jednak stary Firestar potrafi coś więcej, niż poklepać tarcze. Dzięki za podzielenia się spostrzeżeniem.

 3. Ciekawy bloog. Pozdrawiam i zapraszam do siebie :):):)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: