13 lat Sluis Van

Dziś właśnie mija 13 lat od oficjalnego udostępnienia strony Sluis Van zwiedzającym. Data jest trochę umowna, bo strona powstała około pół roku wcześniej, ale przez pewien czas istniała jedynie na dyskach kilku komputerów, a potem w sieci lokalnej, niedostępnej z Internetu. Wiele wskazuje na to, że SV jest w tej chwili najstarszą działającą polską witryną o Gwiezdnych wojnach

Z okazji rocznicy na stronie głównej pojawiły się wypowiedzi na temat Sluis, jakie w ciągu tych niemal półtorej dekady padły z ust naszych gości. Jeśli którąś z ciekawszych pominąłem, to proszę – zgłaszajcie uzupełnienia :)

Równocześnie dziś na stronie umieściłem 350 opis statku kosmicznego (licząc tylko opisy jednostek oficjalnych) – jest to mandaloriański okręt więzienny Kiltirin. Zaczynaliśmy chyba z 30, głównie myśliwcami…

6 uwag do wpisu “13 lat Sluis Van

 1. Kyle

  100 lat Sluis Van! Gratuluję wytrwałości i dziękuję za wkład włożony w zgromadzenie tak ogromnej i rzetelnej bazy okrętów.

  Czytając „innych o Sluis” nabiłem kilkadziesiąt wyświetleń. Crynyd i nasz anonim miotą. Sporo jednak się naszukałem tego elementu. Nie ma sensu go jakoś wyróżniać. Pasuje do reszty strony. Ślepy po prostu jestem.

 2. FatBantha

  Dzięki Wam za tego TIE/ln z hipernapędem, którego kupiłem w okolicach 2002 roku. Stocznie Sluis Van to gwarancja jakości. Koledzy kupili podobne w salonie, bezpośrednio u producenta, na Liannie, przepłacając i ich myśliwce już powoli rdzewieją, a dysze bliźniaczych silników jonowych wymagają ponownej kalibracji.

  A mój lata jak w dniu zakupu!

  To była świetna okazja, żeby kupić ‚gałę’, we wzmocnionej, nietypowej konfiguracji. Dzięki Wam mam już dziewczynę.

  podpisano:

  Zadowolony Klient

 3. ven

  Anonim zawsze aktualny :D
  Jak to kiedyś śpiewaliśmy pewnemu przyjacielowi: „Niech Ci Gwiazdy Pomyślności żaden Rebel nie wysadzi!”
  Tysiąckrotne podziękowania, trzysta lat i żeby chęci do nowych opisów nie ubywało!

 4. Pingback: 400 « Admiral's log

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s