Zmiany, nowości…

Na Sluis Van nieco nowości w ostatnich kilku tygodniach…

Po pierwsze, nowe opisy, wśród których prym wiedzie kontenerowiec o ładunku zabezpieczonym polem, czyli FSCV. Kto grał kiedyś w przygodę Black Ice do SW RPG West End Games ten od razu skojarzy i sobie przypomni… Uważny czytelnik Imperial Sourcebooka podobnie, bo choć statsów w nim nie było, to dobrych parę akapitów o tych jednostkach przemycono. A kto nie czytał, będzie mógł dowiedzieć się paru nowych rzeczy – czyli wszystko zupełnie jak w Nowych Atenach.

Inne opisy: z tego tygodnia frachtowiec Lucrehulk, a sprzed dwóch – kontenerowiec XTS oraz transporter modułowy. Miałem na ich cześć napisać parę zdań o udrękach konwersji statystyk z gier komputerowych, ale na razie nie miałem czasu :)

Przeczytałem też w końcu Luke’a Skywalkera i cienie Mindora, otrzymanego od Pani Admirałowej na urodziny i zacząłem nawet pisać recenzję… Która też kiedyś pewnie się pojawi, bo książka jest niesztampowa (hehe) i warta uwagi. W związku z lekturą kilka opisów statków doczekało się niedużego rozszerzenia – przede wszystkim TIE Defender, który został tu dość mocno odbrązowiony, żeby nie powiedzieć spauperyzowany, oraz CC-7700.

A najważniejsza informacja pozostanie nieco zaszyfrowana; kto wie, o co chodzi, temu donoszę: to już. :D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s