Konkurs myśliwski u Star Wars Extremów

Jak donoszą szpiedzy botaniczni, unijny portal SW Extreme organizuje konkurs na projekt myśliwca kosmicznego.

Z grubsza chodzi o to, że trzeba wymyślić myśliwiec dla własnej postaci w SW Universe – powstającej w ramach SWEx gry online w starwarsowych klimatach. Maszyna musi być osadzona w historii świata SWU, co oznacza przede wszystkim specyficzny okres historyczny (choć może dobrze odszykowany, odpicowany Z-95 jakoś przeszedłby przez sito…). Trzeba przygotować opis i historię wybranego typu myśliwca, historię wybranego egzemplarza, no i przynajmniej podstawowy rysunek. Trzeba też być fanem serwisu i gry na tzw. facebooku.

Do wygrania nagrody rzeczowe, modele 3D myśliwca i postaci do wykorzystania w grze, dostęp do beta testów. Dodatkowo przewidziane są nagrody dla twórców trzech najładniejszych grafik – co jak dla mnie jest sensownym pomysłem, bo pozwoli zabłysnąć i mistrzom grafiki, i mistrzom klawiatury.

Trochę szkoda, że osobie w randze admirała nie przystoi już latać myśliwcami… ;)

Szczegóły konkursu tutaj.

11 uwag do wpisu “Konkurs myśliwski u Star Wars Extremów

 1. Solo

  łeeee.. czemu myśliwiec?? wolałbym Frachtowiec…lekki.. tu byłoby (z mojej strony) cała flota!! :D O.. już mogę sypną co najmniej 3.. :3

  1. Kyle

   Oj blachy się trochę wyklepie, osłony łap lądowniczych ściągnie, unijną kratkę usunie i jako myśliwiec zarejestruje. ;)

 2. ven

  Wiem, że to mało adekwatne do tematu… ale kilka dni i miesiąc minie, a w stoczniach SV wieje kosmiczną nudą. Inaczej mówiąc jest martwo i sucharowo (że aż chrupie).

  1. Kyle

   Ot taka przeglądarkówka, mająca rozkręcić SWExa. Początkowo będzie się ograniczać do drużynowych walk na arenie, a potem chcą to rozwijać o kolejne aspekty, w zamierzeniu tworząc pełnoprawne mmo dla ubogch.

 3. Solo

  kto wie.. może będzie dodana nawet jakaś prosta wersja latadełka na myszkę że tak powiem.. może nie na miarę Gwiezdnych Wilków czy X-Wing: Alliance… ale zawsze.. milo by było latać własną wersją Sokoła albo Kaledwych’a albo połączenie koncepcji obu.. :) hehe.. walka na powierzchni planety, blisko jej powierzchni, w bliskiej przestrzeni i w końcu… w glębokiej przestrzni.. to byłoby coś.. hmmm namiastka starych latadełek i symulacji kosmicznych?? aaaaah.. gdzie moja płyta z X-Wing Alliance?? latać..LATAAAAAĆ!!! :D i jeszcze raz latać…

  1. Ja to na razie jestem dość mocno rozczarowany lataniem kosmicznym w TORze – tym z prezentacji w zeszłym tygodniu… Wolałem już chyba strzelanie z wieżyczki Ebon Hawka ;)

   1. Solo

    poprosze o osobny temat z recenzją GrosseAdmiral!! będzie to mila odmiana po sianiu tworzywem w sobotę.. ;D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s