Aktualizacja na Sluis: H-60 Tempest oraz CR-20

Dziś (czy raczej wczoraj wieczorem) doszły na Sluis Van dwa opisy statków kosmicznych: bombowiec Slayn&Korpil H-60 Tempest oraz wojskowy transportowiec CR-20.

Tempest jest o tyle ciekawy, że powstał na podstawie wczesnego szkicu koncepcyjnego myśliwca, który potem stał się B-wingiem.

Na tej samej zresztą podstawie powstała ilustracja do Black Ice, która jest powszechnie uznawana za przedstawiającą jednostkę abordażową typu Spiral

Pojawił się poza tym problem ze zintegrowaną wyszukiwarką Google, ale na razie będzie to musiało poczekać – problem tkwi raczej po stronie „wyszukiwarkowego giganta”, więc może rozwiąże się sam… Za to katalog statków kosmicznych działa cały czas :)

3 uwagi do wpisu “Aktualizacja na Sluis: H-60 Tempest oraz CR-20

  1. FatBantha

    Oldskulowy shit. Dokładnie taki, jak wujek Bantha lubi. A o tym, to nawet nie słyszał, chociaż w podrzędnych melinach niejedną opowieścią pilotów steranych frachtowców się poił. Zwykle między przechwałkami o podbojach seksualnych na tysiącu światów a wymianą porad o tym jak najlepiej ukryć kontrabandę i jakich szlaków handlowych unikać w pewnych cyklach czasu, zdarzy im się wspomnieć o jakichś niecodziennych konstrukcjach. Zazwyczaj jednak mowa jest o składakach.

    Ale nie… O H-60 ani o Spiralu nie słyszałem. Może mówili o nich, akurat gdy udawałem się za potrzebą…

    Tym bardziej więc Admirałowi należą się pochwały – za to, że znalazł coś w technikaliach starwarsowych coś, czego jeszcze nie widziałem, a co mi się podoba. Bo nie jest, ani nazbyt prequelowe, ani za bardzo starożytne, ani neo-starożytne, bo kraytowe na ten przykład.

    To chlup!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s