Komisja Śledcza do spraw superlasera Gwiazdy Śmierci

Wczoraj na Sluis Van zakończyła obrady nadzwyczajna komisja śledcza do spraw superlasera Gwiazdy Śmierci. Badano przede wszystkim jego szybkostrzelność, jednak przy okazji Komisja natrafiła na dodatkowe wątki, które również uznała za godne poruszenia. Po przeanalizowaniu szeregu źródeł, Komisja przyjęła przez aklamację stosowny Raport, który został dołączony do opisu Gwiazdy Śmierci na Sluis Van.

Raport wiele nie wyjaśnia, jednak wyciąga na światło dzienne wiele nieprawidłowości popełnionych przez najwyższych urzędników odpowiedzialnych za spójność kanonu Star Wars. Oczywiście nie zostaną oni pociągnięci do odpowiedzialności, ale niesmak pozostanie…

5 uwag do wpisu “Komisja Śledcza do spraw superlasera Gwiazdy Śmierci

 1. ven

  Panie przewodniczący, sugeruję powołać na świadka niejakiego Grzegorza L. gdyż może on posiadać kluczowe dla komisji ds. DS informacje.
  Wnoszę też w trybie pilnym o tymczasowe aresztowanie Stefana P. oraz Michała R. z powodu możliwości mataczenia przez tych dwóch panów…
  …i przy okazji odsyłam Pana Prezesa na badania psychiatryczne.

 2. Niestety wspomniany Grzegorz L. uchylił się przed pytaniami Komisji stwierdzając, cytuję: „Mam jechać gdzie? To tam, gdzie białe niedźwiedzie chodzą po ulicach? To dziki kraj!”. Następnie podał stawkę, której nie byli w stanie pokryć nawet organizatorzy StarForce 2012.

  1. ven

   A więc proponuję poruszyć inną kwestię – mianowicie niejaki prezes K. wypowiedział się w sprawie tak zwanej „katastrofy endorskiej” – twierdzi, że Gwiazda Śmierci numer Dwa nie została zniszczona przez Rebeliantów, ale zahaczyła o brzozę z powodu braku widoczności we mgle wytworzonej sztucznie przez Niezidentyfikowanych Sprawców…

   1. Stele

    Przecież nie od dziś wiadomo, że Gwiazda Śmierci numer dwa była rebelianckim narzędziem terroru, które zniszczył miłościwie panujący nam Imperator, oddając w tym bohaterskim akcie swoje bezcenne życie. Panowie z COMPNORu już lecą.

    Co do wymiarów, gdyby obie miały te 160, nie byłoby źle. A, że nie raz wspomniano, że ewocka była większa od aleraańskiej, mogę przystać na 120&160. :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s