Forum Sluis Van?

Czy widzielibyście sens w stworzeniu podłączonego pod Sluis Van forum?

A może moglibyśmy wystąpić o własny dział na którymś z wiodących polskich forów?

Rozważania na ten temat mogą Wam umilić nowe opisy: frachtowiec kosmiczny XS-800 i Dynamic z zeszłego tygodnia oraz Rogue Shadow i Scimitar zwany infiltratorem Sithów z dziś.

14 uwag do wpisu “Forum Sluis Van?

 1. byq

  Forum mogłoby być, ale myślę, że faktycznie ewentualnie można się podłączyć pod jakąś inną stronę. Chociaż jak dla mnie w zupełności wystarcza admiral’s log i wishlista pzdr

 2. Osse

  Moim zdaniem, forum jest śietną opcją. Pozwoliłoby nam, stoczniowcom na dyskusję, szerokie wyrażanie swoich propozycji, co ze względu na to, żę wiele osób by o nich wiedziało prowadziłoby do ich ulepszenie, przedyskutowania etcera. Mogłoby służyc również, za punkt informacyjny administracji i użytkowników. Chociażby na tematy związane bezpośrednio ze Sluis, samą stroną jak i Jej tematyka. Ot, chociażby ostatnio pytałem o drugi przejęty przez Rebeliantów superniszczyciel.

 3. SienSWD

  Forum? Dobry żart…
  Admirał ma za dużo czasu? :) Przecież powinniście wiedzieć co dzieje się na forach… Kolega Osse chyba zapomina, że fora to wylęgarnia dzieci Neo (bez obrażania samej Neostrady), źródło kłótni, niesnasek, offtopicu, spamu i reklam. Nie liczcie, że pozostaniemy w małym, do pewnego stopnia elitarnym i wtajemniczonym gronie. Google czuwa :)
  Sam pomysł rozwoju Sluis Van oceniam wysoko, ale nie w tym kierunku.
  „Pozwoliłoby stoczniowcom na dyskusję”… Hola – hola! A o czym? Czy TIE/In góruje nad T-65, a może nad sensem istnienia „myśliwców dla biedoty”? Takie tematy bardziej pasują na fora gdzieś tam… Hen, hen daleko… Jak fragmenty dyskusji o SW jako całości.
  Jeśli można sugerować kierunek prac i rozwoju -> dział „Salon”. Od dawna się nic nie pojawiło. Może warto zachęcić „stoczniowców” do pracy nad deską kreślarską?
  Skoro strona traktuje o technice, to może i o taktyce? W końcu walka nie polega na porównaniu ilości bat.turbolas., czy zawartości hangarów, ale i na zastosowaniu tej całej masy stali.
  To takie moje dwie luźne sugestie, ale z pewnością bezpieczniejsze niż forum.

  Pozdrawiam :)

 4. Myślałem nad czymś takim, żeby na forum zrobić m.in. „preselekcję” do Salonu. Chętni mogli by prezentować tam swoje jednostki i dowiedzieć się, co zdaniem lokalnej ekipy należy w nich poprawić.
  Może też pomogłoby to w kojarzeniu par (;)) projektant-grafik, bo jednym lepiej idzie tworzenie idei i technikaliów, a innym – warstwa wizualna.

 5. Ven

  Sien – gratuluję racjonalizmu, bo argumentacja „to świetny pomysł” do mnie nie przemawia.
  Jeśli zaś chodzi o to „kojarzenie par” to jestem za (bo kaleczyć kartkę każdy potrafi, tylko nie każdy umie ja okaleczyć ŁADNIE), tylko że jak dla mnie wystarczyłoby się podpiąć pod inną stronę… Bastion np?

 6. SienSWD

  Ven i to jest to… Bastion. Jeśli już KONIECZNIE ktoś chce zaśmiecać sieć swymi tekstami.
  NLoriel, wiesz… To ma być praca wymagająca umiejętności i wytrwałości :) Jasne, nie każdy potrafi i jedno i drugie, ale można coś komuś zawsze zlecić. I tyle.

 7. Z Bastionem widzę dwa problemy.
  1. Natury technicznej. Forum chyba jest tam za mało zaawansowane, żeby np. sensownie umieszczać załączniki i zarządzać nimi, plus chyba również byłby problem z zarządzaniem pojedynczą podsekcją forum.
  2. Natury ideowej ;) Obawiacie się najazdu „dzieci Neo”. Publikowanie się akurat tam to chyba proszenie się o coś takiego właśnie…?

 8. SienSWD

  1. Nie sprzeczam się. Nie znam się.
  2. Admirale, ale tam dzieci Neo byłyby choćby w temacie :) A tu by nam groził najazd zupełnie nowych pasożytów…

 9. Brak

  Po co komu forum. Nie lepiej otworzyć w dzienniku pokładowym sekcji (nie wiedziałem jak to nazwać) projekty cośna wzór wishlisty.

 10. JVS.Hrothgar[SL]

  Wedlug mnie nalezy po prostu :

  po 1 : zrobić temat w forum dla spamerów i offtopistów .
  po 2 : Przesiewać zgloszenia i wyrzucać ewentualnych trolli i spamerów.
  (wprowadzić potwierdzenie rejestracji ).

 11. Nestor

  Założenie działu na forum Bastionu to żaden problem. Problemem by raczej były techniczne ograniczenia, bo rzeczywiście na Bastionie nie można dodać obrazka do swojego postu. A najlepszym sposobem na nooby jest rzeczowa dyskusja, wtedy nikt nieproszony się nie odezwie, a w razie czego admin może zareagować – Bart jest w tym mistrzem : – ).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s